מטבחי יוקרה


מטבח יוקרה הינו מטבח אשר נותן צבע וטעם לאוכל ומשפיע על מרקם המזון בפיהם של הסועדים. מטבח יוקרה הינו מטבח אשר מתאים לאניני טעם, לקפדנים בעיצוב הבית, לבשלנים ולאוהבי האוכל והתבלינים. אם אתם כאלה, במיוחד עבורכם יש נישה מפותחת של מטבחי יוקרה  שמעטה זכוכית מרהיב במקום חיפוי קרמיקה, פלטת אלון במקום שולחן אוכל או אי מרכזי מרשים הם כבר לא הלוקסוס האחרון. אז מה מיוחד במטבחי יוקרה על פני מטבחים אחרים?

שמעתם על המטבח המרחף? המודולרי? על מסך טלוויזיה מתרומם או על קולט אדים ניתן לשליפה בלחיצת כפתור?

חידושים במטבחי יוקרה

מטבחי יוקרה הישראלים מאופיינים במראה נקי ומבריק כאילו לא בשלתם פה כלל. ודגש על - נוחות גישה. לדוגמא,

מטבח מרחף – סוג של מטבח חדשני אשר בו יחידה התלויה על הקיר ובלחיצת כפתור זזה דלת באורך שני מטר וחושפת את המטבח האמתי.

מטבח מודולרי - בו כל מוצרי החשמל מצויים בו "בילט אין".

גימיקים נוספים בנישת מטבחי היוקרה: מסך הטלוויזיה הגדול אשר מתרומם אליכם בהפתעה בלחיצת כפור ממשטח האכילה, ולאחר מכן ניתן לסובב אותו  אל הכיור, על מנת שהתכנית תמשיך ותלווה אותנו בשטיפת הכלים.  ומשם נעבור לקולט אדים אשר אף הוא ניתן לשליפה בלחיצת כפתור. ועוד לא דברנו על עיצוב הארונות עם  הדפסי גרפיקה דיגיטליים.

מחיר מטבחי יוקרה

לשמחתנו המומחים מצהירים כי פה בארץ המחירים יותר נמוכים מאשר בחוץ לארץ אך עדיין תצטרכו להיפרד מ150,000 – 500,000 ₪ (ויש הצעות למי שמעוניין להשקיע אפילו יותר) מכיסכם על מנת לממש את חלומכם למטבח יוקרתי מוצלח. ומה הגורמים להבדל בסכומים? איכות של הפרזול, החומרים ואף הטכנולוגיה.

צבע מטבחי היוקרה

בנישת מטבחי היוקרה מככב הצבע הלבן. וזאת בשל שני סיבות עיקריות, תכונתו העיקרית של הצבע הלבן הופכת את החלל לגדול ומואר יותר. בנוסף לכך הצבע הלבן מסמל ניקיון, ואסתטיקה טהורה. על מנת לא להפוך את המטבח לקר ומנוכר יש להקפיד ולשלב בו אלמנטים חמים כגון: קערת פירות, אדנית פרחים בחלון, והאלמנט החשוב בכולם -  תאורה מתאימה חמימה ומזמינה.

לסיום מה שחשוב במטב יוקרתי הוא תכנון נכון ומוקפד, תוך שילוב אווירת בני הבית ורגישות לצרכיהם. וכאשר המטבחים פתוחים לחלוטין לעבר הסלון – המשפט  "המטבח לב הבית" מקבל משמעות מיוחדת.